Izvor:
SRNA

Odbojkaški klub invalida "Banjaluka" pobjednik je finala kupa Republike Srpske u sjedećoj odbojci za 2024. godinu, a čestitku povodom osvajanja titule uputio je ministar rada i boračko-invalidske Republike Srpske Danijel Egić.
"Izuzetno sam srećan i ponosan zbog uspjeha koje naši odbojkaši ostvaruju na brojnim takmičenjima, kako na domaćem, tako i na evropskom pa i svjetskom nivou", rekao je Egić.
On je danas prisustvovao finalu kupa Republike Srpske u sjedećoj odbojci za 2024. godinu na kojem su učestvovali klubovi "Semberija", "Kneževo", "Banjaluka" i "Borac".
Istakao je da je Savez sjedeće odbojke invalida Republike Srpske uvijek imao podršku od Ministarstva rada i boračko-invalidske zaštite i da će tako biti i u buduće.
"Čestitam na organizaciji ovog događaja i želim im puno sreće u budućem radu", napisao je Egić na "Instagramu".
Najnovije
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Trenutno na programu