Izvor:
ATV

Banjalučani Damjan Granula i Milan Šakić krenuli su na hodočašće iz Banjaluke u Eginu biciklima.
Oni su na hodočašće krenuli jutros ispred Hrama Hrista spasitelja u Banjaluci.
Kako su naveli, njihov najveći motiv za ovakav poduhvat jeste zdravlje, porodica te molitva i vjera u Boga.
U svom poduhvatu, ovaj banjalučki dvojac, preći će više od 1.400 kilometara.
Inače, ovaj dvojac je prošle godine prepješačio od Banjaluke do Ostroga.

Najnovije
23
07
23
04
22
56
22
53
22
47
Trenutno na programu