Izvor:
B92

Danas oko 17 časova eksplodirao je bojler u Bulevaru oslobođenja 40 u stanu na desetom spratu u Novom Sadu, prenose mediji.
Vatrogasne ekipe upućene su na mjesto eksplozije.

Prema prvim informacijama, materijalna šteta je velika.
Nema povređenih, jer je stan bio prazan.
Najnovije
10
36
10
31
10
26
10
25
10
25
Trenutno na programu