
Dvije osobe povrijeđene su danas kada je automobil sletio sa puta u Gornjoj Previji kod Ribnika, rečeno je u Vatrogasnom društvu.
Starješina vatrogasaca Danijel Mitrović rekao je da su povrijeđeni upućeni na liječenje u Univerzitetski klinički centar Republike Srpske u Banjaluci.
Mitrović je dodao da su dojavu o saobraćajnoj nezgodi dobili u 10.40 sati.
On je naveo da su na intervenciji učestvovala dva vatrogasca, pripadnici Policijske stanice Ribnik i Hitna pomoć Doma zdravlja "Doktor Dragan Vojvodić" Ribnik.
Najnovije
21
54
21
52
21
52
21
36
21
33
Trenutno na programu