Nesreća kod Ribnika: Dvije osobe prevezene u Banjaluku

10.05.2025 15:38
Несрећа код Рибника: Двије особе превезене у Бањалуку

Dvije osobe povrijeđene su danas kada je automobil sletio sa puta u Gornjoj Previji kod Ribnika, rečeno je u Vatrogasnom društvu.

Starješina vatrogasaca Danijel Mitrović rekao je da su povrijeđeni upućeni na liječenje u Univerzitetski klinički centar Republike Srpske u Banjaluci.

Mitrović je dodao da su dojavu o saobraćajnoj nezgodi dobili u 10.40 sati.

On je naveo da su na intervenciji učestvovala dva vatrogasca, pripadnici Policijske stanice Ribnik i Hitna pomoć Doma zdravlja "Doktor Dragan Vojvodić" Ribnik.

Podijeli: