Izvor:
ATV

U požaru koji je danas izbio na trafo stanici u Obilićevu izgorio je niskonaponski blok zbog čega je došlo do nestanka električne energije.
Na terenu je ekipa "Elektrokrajine", a električna energija bi trebalo da dođe do večeras.
Požar je lokalizovan, a kako nam je potvrđeno iz Vatrogasno-spasilačke brigade Banjaluka, nema povrijeđenih osoba.
Najnovije
15
27
15
24
15
17
15
12
15
10
Trenutno na programu