Nastavljaju put u Evropa ligi

Juventus upisao šesti poraz u LŠ: PSŽ prejak za Staru damu

• 02.11.2022. 22:53

Krunu na evropsku propast Juventusa stavio je PSŽ pobjedom u Torinu rezultatom 1:2.

Stara dama će pukom srećom nastaviti evropsko takmičenje, ali u Evropa ligi, dok će PSŽ zajedno sa Benfikom u eliminacionu fazonu u Ligi šampiona.

PSŽ već u 13. minutu preko Mbapea stiže do prednosti. Brzonogi Francuz čitavo veče je pravio problem "povrijeđenom" Juventusu. Na startu meča dobro ga je učio Mesi i napad su Parižani odmah realizovali u svoju korist.

Nadu Juventusu da će elitno takmičenje napustiti dostojanstveno vratio je kapiten Bonući koji na asistenciju Kuadrada postiže gol za 1:1.

Tim rezultatom odlazi se na pauzu, ali po početku drugog poluvremena PSŽ kreće agresivnije. Snove navijača Juventusa u Torinu ruši Mendeš u 69. minutu na asistenciju Mbapea.

Juventus je ovaj meč sačekao sa 12 povrijeđenih igrača. Publika je nakon 10 mjeseci pauze vidjela na terenu "sedmicu" crno-bijelih, Federika Kjezu. Međutim, ni to im nije mnogo pomoglo.

(Foto: Tanjug-AP/Antonio Calanni)

• 12:40 Емисија: Народ прича (Р)

Ауторска путописно-репортажна емисија новинарке Биљане Стокић.

• 13:10 Емисија: Енерго клуб (Р)

Релевантне актуелности из области производње електричне енергије.

• 13:40 Телетрговина

• 13:55 Вијести

• 14:00 Емисија: Ћирилица (Р)

Провокативна питања и још провокативнији одговори, бујица опречних ставова и речи, теорије и докази, неоткривено – све носи уреднички потпис Марића који на интересантан начин сучељава различита мишљења и огољава стварност.

• 16:10 По свијету са Робертом (Р)