Серија Ц

Луда сцена у Италији: Дао гол са пола терена, па убјеђивао судију 5 минута да га призна

• Извор: Курир
  • 07.01.2024. 12:58

Невјероватна сцена забиљежена је на утакмици између Беневента и Туриса (3:2) у италијанској Серији Ц.

Средином другог полувремена фудбалер гостујућег тима Франческо Де Фелиће дао је спектакуларан гол са готово пола терена, али му је требало пуно времена да убиједи судију да га призна!

Фудбалер Туриса пребацио је гомана, лопта је ушла у гол и ударила у конструкцију, тачније у доњи дио за који је закачена мрежа, па се од силине ударца вратила у терен. Судија је то превидео, што су искористили играчи Беневента који су наставили да играју као да се ништа није догодило.

Богдановић напушта Атланту?

Услиједили су жестоки протести гостију због шокантне одлуке. Бунили су се код судија, неки зарадили и жуте картоне, а послије готово пет минута прекида четврти судија је потврдио да је лопта ушла у гол и он је коначно признат.