Premijer liga

Ludi preokret Mančestera na Old trafordu!

• 26.08.2023. 20:13

Mančester junajted režirao je nevjerovatan preokret na Old trafordu protiv Notingem foresta u kom su uz dosta muke slavili sa 3:2.

Gosti su šokirali navijače na Teatru snova u četiri minuta. Rezultat je već bio 2:0 za Notingem, a ekipa Ten Haga djelovala je izgubljeno.

Prvo je Awoniyi u drugom minutu postigao gol za prednost, da bi je potvrdio Boly dva minuta kasnije.

Ovaj početni šok ublažio Kristijan Eriksen u 17. minutu kada smanjuje prednost gostiju. Ovim rezultatom otišlo se na pauzu.

U drugom poluvremenu Crveni đavoli kreću dosta intenzivnije. Kasemiro na asistenciju Fernandeša postiže drugi gol za ekipu Ten Haga.

Možda ključni trenutak na meču dešava se u 67. minutu kada Worrall dobija direktan crveni karton.

Deset minuta kasnije Rašford pada u šeesnaestercu, a sa bijele tačke kapitenski pobjedu Mančesteru donosi Bruno Fernandeš.

Mančester je na ovaj način makar malo ublažio težak poraz od Totenhema, ali isto tako postavio pitanje za ostatak sezone jer Notingem forest važi za klub iz zone ispadanja.