Premijer liga BiH

Lukić i Meleg predvodili Borac do trijumfa nad Veležom

• 22.05.2022. 18:47

Fudbaleri banjalučkog Borca u pretposljednjem kolu Premijer lige BiH, na svom su terenu savladali ekipu Veleža rezultatom 2:1 (1:1).

Velež je dobro otvorio meč. Zajmović je prvi zaprijetio Cvjetkoviću, ali golman domaćih je siguran.

Međutim, već nakon 13 minuta igre, gosti iz Mostara dolaze u prednost, strijelac je Šikalo.

Borac do izjednačenja stiže u 38. minuti meča. Jovo Lukić odličnim udarcem pogađa za 1:1.

U drugom dijelu susreta, igralo se dosta čvrsto, ali su Banjalučani uspjeli da realizuju svoje šanse.

Igrao se 78. minut kada Dejan Meleg pogađa za 2:1, a ispostaviće da postavlja konačan rezultat.

U posljednjem kolu, Borac će gostovati ekipi Posušja.

• 23:20 Муззик топ 20

Музичари без "повратне спреге" (феедбацка) остају дезорјентисани и демотивисани, зато се показала потреба за емисијом као што је Муззик топ 20, која се садржајно наслања на легендарне емисије као што је био Хит месеца осамдесетих година прошлох века, кроз које су стасавали млади редитељи и други визуелни уметници док су често још као студенти режирали своје прве радове.

• 00:30 Ноћни програм