Evropa liga

Megvajer ponovo tragičar: Mančester izbačen od Sevilje

• Извор: АТВ
  • 20.04.2023. 22:54

Sevilja je izbacila Mančester junajted nakon uvjerljive pobjede od 3:0 u okviru Evropa lige i plasirala se u polufinale (4:2).

Glavni krivac za ovaj poraz je kapiten Heri Megvajer koji je na startu meča napravio katastrofalnu grešku pred svojim golom. Loš pas su presjekli igrači Sevilje i preko En Nasirija došlo do prednosti.

Sevilja je nastavila da prijeti i u potpunosti potukla Junajted. U 41. minutu postižu gol za 2:0, ali je poništen zbog ofsajda.

Odlučnost tima iz Španije da izbace Mančester nije stala do 47. minuta kada Bade postiže gol na asistenciju Rakitića.

Tada je poljuljani Junajted dovoljno pao, a sve je iskoristio još jednom prvi strijelac na meču koji je zapečatio sudbinu Mančestera u 81. minutu i postigao gol za konačnih 3:0.

Sevilja za finale Evropa lige da se bori sa Juventusom koji je eliminisao Sporting.

• 15:30 Серија: Крваво цвијеће (12+)

Ова занимљива и узбудљива прича прати Дилан, младу дјевојку која своје снове мора да стави по страни и уда се за Барана, који би женидбом са њом прекинуо дугогодишњу крвну освету између њихових породица, Карабеј и Демир.

• 16:30 Вијести у 16:30

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета сваки радни дан.

• 16:50 Центар дана

Волите поподне? Важно вам је да након напорног дана одахнете уз актуелне теме, забаву и савим нове и необичне приче из цијелог свијета? Уживате у програму који окупља интересантне госте и регионалне звијезде?

• 18:20 Наша Српска