Dva fudbalska velikana

Posljednji duel dva velikana: Mesi gol, Ronaldo dva

• 19.01.2023. 21:15

Večeras smo vjerovatno gledali posljednju utakmicu između dvojice najboljih u ovom vijeku, Kristijano Ronaldo i Lionel Mesi, sastali su se u prijateljskom susretu Ol-star tima Saudijske Arabije i Pari Sen Žermena.

Već u trećem minutu, Nejmar je asistirao Mesiju za vođstvo Pari Sen Žermena, koje je trajalo do 34. minuta, kada je Ronaldo izjednačio iz penala - 1:1.

Defanzivac Parižana, Markinjos, u 43. minutu dovodi svoj tim u prednost od 2:1.

Međutim, ponovo Portugalac! Ronaldo je dva minuta kasnije, naletio na odbitak za 2:2.

U drugom dijelu, ista slika.

Igrao se 53. minut kada Mbape proigrava Ramosa za 3:2 vođstvo Francuza.

Opet se Ol-star tim arapske lige vratio brzo, jer je Jang Hjun-So poslije kornera izjednačio.

PSŽ je u 60. minutu došao do novog vođstva, Mesi je pogodio jednog igrača u ruku, a sudija pokazao na bijelu tačku. Mbape je namjestio loptu i pogodio za 3:4.

U 61. minutu iz igre izašli i Ronaldo i Mesi, Nejmar i Mbape, a publika u Rijadu, pozdravila ih je gromoglasnim aplauzom.

• 15:30 Серија: Крваво цвијеће (12+)