Mančester Junajted

Ronaldo se izblamirao kao amater, njegov promašaj obišao svijet

• Извор: Кликс
  • 06.10.2022. 21:53

Mančester Junajted je upisao još jednu pobjedu u Evropi, a nakon utakmice se ponovo najviše piše o najvećoj zvijezdi Crvenih vragova Kristijanu Ronaldu.

Fudbaleri Junajteda su kao gosti savladali Omoniju rezultatom 3:2, ali je izostao pogodak legendarnog portugalskog napadača.

Domaći su itekako namučili Crvene đavole s obzirom da su nakon prvih 45 minuta čak imali i prednost zahvaljujući pogotku Ansarifarda u 34. minutu.

Međutim, u drugom poluvremenu Junajted je sve preokrenuo preko dvostrukog strijelca Rasšorda i Marsijala.

Navijači engleskog velikana su morali da strepe jer je Junajted primio gol u 85. minutu preko Panađotua.

Ipak, sve je trebalo biti mirnije da je Ronaldo zabio čisti zicer u 78. minutu, ali je ipak pogodio stativu.

Ronaldov promašaj očekivano je postao hit na društvenim mrežama, a navijači Mančester Junajteda se ponovo pitaju da li je Ronaldu zaista vrijeme za penziju.

• 22:45 Филм: Хазард (16+)

'' Филм: Хазард (16+)

• 00:45 Ноћни програм