Лига шампиона

Звезда прокоцкала предност, Сити неумољив

• 19.09.2023. 22:54

Фудбалери Црвене Звезде поражени су у првом колу Лиге шампиона од Манчестер Ситија резултатом 3:1

Иако је Сити знатно више нападао прво полувријеме је сјајно завршено за Звезду.

Након првих 45. минута Звезда је водила минималним резултатом.

До јединог гола у првом дијелу Звезда је дошла у 45. минуту након сјајне контре.

Одлично је истрчао Букари и забио без већих проблема.

Иако је судија подигао заставу ВАР је показао да офсајда није било.

Радост није трајала дуго, јер је након свега минут и по другом полувремену Сити дошао до изједначења.

Алварез је погодио за 1:1 након асистенције Халанда.

Свега тринаест минута касније Грађани долазе до потпуног преокрета. Поново је стријелац био Алварез из слободног ударца. Битно је напоменути да је голман Звезде јако лоше реаговао па је лопта завршила у мрежи.

На 3:1 је повећао Родри у 73. минуту, а самим тим и поставио коначан резултат.

• 10:40 Телетрговина

• 10:55 Серија: Истине и лажи (Р) (12+)

''''''''''''Прича прати двије породице, Божић и Исидоровић, чији животи и судбине се преплићу, а цијелу причу надопуње палета инересантних ликова; сви пролазе кроз ситуације у којима се суочавају са љубављу, оном узвраћеном и неузвраћеном, са издајом, лажима, интригама и тајнама.

• 11:40 Телетрговина

• 11:55 Вијести

• 12:00 Телетрговина

• 12:15 Емисија: Прича се (Р)

Емисија: Прича се (Р)