Премијер лига БиХ

Граховац пресудио Слоги и донио Борцу нова три бода

• 12.04.2024. 22:20

Фудбалери бањалучког Борца остварили су важну побједу у 26. колу Премијер лиге БиХ, савладавши на свом терену екипу Слоге из Добоја резултатом 1:0. Гол вриједан три бода, постигао је Срђан Граховац у 9. минути сусрета.

Крај утакмице Борац - Слога 1:0 (1:0)

90+2' - Два минута судијске надокнаде

82' - Сада пријети Вуковић, али Трако сигуран

74' - Невјероватно! Ни пету прилику не користи Лукић!

63' - Лукић не користи ни трећу прилику

62' - Лукић поново у шанси! Сјајно додавање Вуковића, Лукић шутира али брани голман Слоге

60' - Сјајна прилика за Борац. Лукић покушава главом, али лопта иде поред гола противника

54' - Најбоља прилика за госте! Мркаић не погађа са метар мрежу Борца, лопта удара у спољни дио гола

47' - Мркаић покушава, али прелак је то плијен био за Милошевића

46' - Почело је друго полувријеме

Крај првог полувремена: Борац - Слога 1:0

45+1' - Минут судијске надокнаде

32' Мркаић шутира, могло је бити опасно по Борац, али иде лопта поред гола

30' - КАКАВА ШАНСА ЗА БОРАЦ! Вуковић центрира, Благаић удара главом, али брани Трака врховима прстију

27' - Борац доминира на терену, Слога без идеје

17' Велика прилика за Слогу. Реџић је био сам са голманом Борца након проигравања Веселиновића, али Милошевић сјајном одбраном спасава Борац, остаје 1:0

15' - Марчетић у прилици, али одбрана гостију чисти лопту из казненог простора

12' - Поигравање Милошевића могло је скупо коштати Борац

9' - Гооол! Борац води! Стријелац је Срђан Граховац, а асистент Благаић

1' - Први са центра креће домаћин

Састави:

ФК БОРАЦ: Милошевић, Ћелић, Јуриљ, Граховац, Херера, Вуковић, Чавић, Благаић, Шушић, Нишић, Марчетић.

ФК СЛОГА: Трако, Николић, Реџић, Предраговић, Веселиновић, Попара, Милановић, Квесић, Грабеж, Мркаић, Варга.

Главни судија вечерашње утакмице је Данијел Перић из Бијељине.

• 20:30 На ивици терена