Premijer liga BiH

Velež bolji od Borca

• 01.05.2023. 20:08

Fudbaleri Veleža savladali su Borac sa 2:0 u okviru 29. kola Premijer lige BiH.

Velež je do prednosti stigao već na startu meča. Uz nespretnu reakciju odbrane Borca i dosta sreće napadača Veleža, Haskić je uspio ugurati loptu u mrežu tima iz Banjaluke.

Do kraja poluvremena vidjelo se još dobrih prilika, a stativa je spasila golmana Borca Ćetkovića.

U drugom poluvremenu Borac je krenuo intenzivnije u napad, ali kraj za banjalučku ekipu odsviran je u 72. minutu kada Anđuišić pogađa sa bijele tačke za 2:0.

Nakon ovog kola Borac je drugi na tabeli sa 52 boda, dok je Velež na četvrtoj poziciji sa 44 boda.

• 10:40 Телетрговина

• 10:55 Серија: Истине и лажи (12+) (Р)

''''''''''Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.

• 11:40 Телетрговина

• 11:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 12:00 Телетрговина

• 12:15 Емисија: Путуј, пробај, заволи (Р)

'''Путуј, пробај, заволи са Лазаром' откриће вам чари туризма и гастрономије широм Републике Српске и одвешће вас на позната, мање позната, па чак и сасвим непозната мјеста.