Selektor Francuske

Dešan neutješan: Teško je

• 18.12.2022. 23:53

Reprezentacija Francuske nije odbranila naslov prvaka svijeta u fudbalu, danas im je ipak, na put stala raspoložena Argentina.

U prvom poluvremenu, Galski pijetlovi niti jedan udarac ka golu Gaučosa nisu uputili, međutim, drugih 45 minuta, drugačija slika.

Prebacili su u veću brzinu Francuzi pa tako preko Mbapea koji prvo u 80., a onda i minut kasnije, matira Martineza za velikih 2:2.

Prvi produžetak nije donio prevelika uzbuđenja, ali zato drugi jeste.

Igrao se 108. minut kada Mesi pogađa za 3:2, ali 10 minuta kasnije, Mbape ponovo poravnava na 3:3 i odvodi utakmicu na penale.

Tamo, više sreće imali su Mesi i društvo.

Nakon meča, oglasio se Didije Dešan.

"Uložili smo mnogo energije i srčanosti da bismo se vratili u ovu utakmicu, a kad smo se vratili pobjeda nam je pobjegla. Zato je to još teže, ali moramo prihvatiti", rekao je Dešan nakon poraza od Argentine.

• 07:00 Емисија: АТВ јутро

Сваког радног дана од 6 часова и 55 минута и викендом од 8 часова и 30 минута очекују вас актуелне теме, најновије информације и занимљивости.

• 09:00 Серија: Крваво цвијеће (Р)