Извор:
АТВ

Једно стабло срушило се током ноћи у бањалучком парку „Младен Стојановић“.
Стабло је пало на пут којим пролазе аутомобили, одмах до стаза за шетање.
Још увијек се чека долазак надлежних екипа, како би се стабло и грање склонили са пута.
Претпоставља се да је вјетар оборио дрво.
Најновије
07
54
07
48
07
39
07
32
07
32
Тренутно на програму