НБА

Јокић незадржив али Денвер поражен од Сакрамента

• Извор: РТС
  • 03.12.2023. 10:12

Српски центар Никола Јокић је новим троструким двоцифреним учинком предводио тим Денвера али им ни то није помогло да избјегну пораз од Сакрамента са 123:117 на гостујућем терену.

Никола Јокић је поново био најефикаснији играч на мечу са 36 постигнутих поена уз 13 скокова и 14 асистенција али је и то било недовољно да сачува свој тим од пораза.

Денвер је добро почео меч на гостовању и добио прву четвртину али су домаћини у наставку успјели да начине преокрет и на полувријеме оду са двоцифреном предношћу чине су практично обезбиједили победу.

Денвер је у другом полувремену повећавао притисак али је Сакраменто одличном тимском игром успео да сачува предност за славље на свом терену.

Побједнички тим у ефикасности су предводили Фокс и Монк са по 26 постигнутих поена а пратили су их Сабонис са 17 и Хуертер са 16 поена.

У тиму Денвера Јокића су добро пратили Џексон са 20 и Гордон са 17 поена али им то није помогло да избјегну пораз.

На свом терену сигуран је био и Милвоки надигравши Атланту са 132:121 из први троструки двоцифрен учинак Јаниса Адетокунба к са 32 поена, 11 скокова и 10 асистенција. Српски репрезентативац Богдан Богдановић је опет добро одиграо меч уз 14 поена али ту није много помогло Атланти да избјегне пораз.

На гостовањима су славили Оклахома против Даласа са 126:120 упркос Дончићевом троструком двоцифреном учинку са чак 36 поена уз 18 асистенција и 15 скокова и Индијана против Мајамија са чак 144:129.

• 11:30 Емисија: Аграр (Р)

Актуелне приче из свијета домаће и регионалне пољопривреде.

• 11:55 Вијести

• 12:00 Телетрговина

• 12:15 Документарни програм: Инстаграм, живот под филтером

''Документарни програм: Инстаграм, живот под филтером

• 13:10 Емисија: Народ прича (Р)

Ауторска путописно-репортажна емисија новинарке Биљане Стокић.

• 13:40 Телетрговина