Internacionalni turnir

CSKA pokazao klasu, poraz Igokee

• 06.09.2023. 20:36
  • 07.09.2023. 07:21

Na otvaranju Internacionalnog košarkaškog turnira "Prvih 50 godina Igokea", domaćin je poražen sa 82:66 od CSKA.

Igokea je igrala izjednačeno, čak i preuzimala inicijativu u prvom poluvremenu, ali je CSKA pokazala klasu.

Osim Igokee i CSKA iz Moskve na turniru učestvuju još Partizan, Galatasaraj, Turk Telekom i Hapoel.

Internacionalni košarkaški turnir traje do 10. septembra. Sve utakmice koje se igraju u Banjaluci i Laktašima.

Internacionalni košarkaški turnir se organizuje u sklopu 50 godina KK Igokea.

Košarkaši Igokee i CSKA igraju neriješeno 17:17 nakon prve četvrtine utakmice na otvaranju turnira povodom 50 godina kluba.

Igosi su bolje otvorili utakmicu. Gosti u prva četiri minuta nisu uspjeli da postignu poene, da bi se sredinom četvrtine razigrali. Ipak, tim Vladimira Jovanovića bolje finišira uvodnu dionicu.

Najefikasniji u redovima Igokee je Nikola Tanasković sa sedam postignutih poena, Ružencev i Trimbl imaju po četiri.

Druga četvrtina:

Košarkaši Igokee vode nakon prvog poluvremena protiv CSKA rezultatom 38:37.

U dosta izjednačenom prvom dijelu utakmice timovi su se smjenjivali u vođstvu. CSKA je tokom druge četvrtine više puta bio u prednosti od nekoliko poena, ali su se Igosi svaki put vraćali i na kraju došli do potpunog preokreta.

Najbolji u redovima domaćih je Nikola Tanasković sa 12 poena, prati ga Marko Jeremić sa osam. U redovima CSKA prednjači Ware sa osam poena.

Treća četvrtina

U treću četvrtinu košarkaši CSKA ušli su dosta oštrije i napravili veliku razliku u Banjaluci. Četvrtina je završena sa 28:15 za CSKA.

Kod Igokee najbolji je Tanasković sa 14 poena, dok je kod CSKA najbolji Ružancev sa 17 poena. Rezultat na kraju treće četvrtine je 53:65.

• 10:40 Телетрговина

• 10:55 Серија: Истине и лажи (Р) (12+)

''''''''''''Прича прати двије породице, Божић и Исидоровић, чији животи и судбине се преплићу, а цијелу причу надопуње палета инересантних ликова; сви пролазе кроз ситуације у којима се суочавају са љубављу, оном узвраћеном и неузвраћеном, са издајом, лажима, интригама и тајнама.

• 11:40 Телетрговина

• 11:55 Вијести

• 12:00 Телетрговина

• 12:15 Емисија: Прича се (Р)

Емисија: Прича се (Р)