Liga šampiona

Bajern preokretom savladao Kopenhagen

• Izvor: ATV
  • 03.10.2023. 22:55

Bajern je savladao Kopenhagen na gostujućem terenu sa 2:1 u drugom kolu grupne faze Lige šampiona.

Tuhelova ekipa režirala je preokret u drugom poluvremenu. Prvo poluvrijeme nije vrijedno ni pomena, jer se nije mnogo toga vidjelo.

Čak ni žutih kartona nije bilo, dok je drugo poluvrijeme sve nadoknadilo. Prvo je Lerger proslavio na meču. U 56. minutu postigao je gol za Kopenhagen i prednost.

Slavlje je potrajalo desetak minuta. Musaila prvo donosi izjednačenje u 67. minutu meča.

Deset minuta kasnije Tuhel stručno pravi izmjenu koja mu donosi potpuni preokret na meču. Umjesto Laimera u igru je ušao Miler, a umjesto Sanea na teren je ušao Tel M.

Upravo ovaj dvojac donio je Bajernu tri boda. Na asistenciju Milera u 83. minutu pogađa Tel M. za tri boda u gostima.

Kopenhagen je pokušavao da dođe do gola, vršio je pšritisak, ali nije bilo dovoljno.

• 12:40 Teletrgovina