Serija A

Kakav šok u Torinu: Juventus na 12 sekundi prije kraja stigao do pobjede

• Izvor: ATV
  • 25.02.2024. 14:34

Maks Alegri preživio je još jedan meč na klupi Juventusa zahvaljujući Dušanu Vlahoviću koji je postigao dva gola i asistirao Ruganiju u 95. minutu za pobjedu protiv Frozinonea 3:2.

Juve je tako prekinuo niz od četiri uzastopna meča bez pobjede i sigurno barem za neko vrijeme produžio mandat na klupi Stare dame Maksu Alegriju.

Čak četiri gola smo vidjeli u prvih pola sata igre. Vlahović je bio strijelac u trećem minutu, a odmah su ga ispratili igrači Frozinonea za potpuni preokret. Ponovo je Vlahović preuzeo golgetersku ulogu i vratio Juventus u igru.

Dušan Silni! - Vlahović postigao dva gola za pola sata!

U drugom poluvremenu Frozinone je izgledao kao zadovoljan trenutnim rezultatom, a Juventus je preuzeo potpunu inicijativu. Statistika mnogo govori, Juventus je imao 62 odsto posjeda lopte, šutali su 22 puta za razliku od Frozinonea koji je svega 3 puta pogodio okvir, ali zato su dva šuta završila iza leđa Šćeznog.

Sva upornost Juventusa im se isplatila na 12 sekundi prije kraja. Korner je iskoristio Deniele Rugani koji je iz mrtvog ugla uspio da ugura loptu u mrežu.

Pred Juventusom nemoguća misija, kako zadržati Vlahovića

Juventus je sa 57 bodova drugi na tabeli, ali sjajni Inter ima dvije utakmice manje i šest bodova više. Sa druge strane Frozinone je sa 23 boda na 16. poziciji na tabeli a ovo im je bio četvrti uzastopni poraz.

Pratite nas i putem Vibera

• 15:30 Serija: Krvavo cvijeće (12+)

Strasna ljubavna priča dvoje pojedinaca.

• 16:30 Vijesti u 16:30

Prvi pregled najvažnijih vijesti iz zemlje, regiona i svijeta svaki radni dan.

• 16:50 Centar dana

''Volite popodne? Važno vam je da nakon napornog dana odahnete uz aktuelne teme, zabavu i savim nove i neobične priče iz cijelog svijeta? Uživate u programu koji okuplja interesantne goste i regionalne zvijezde?

• 18:20 Еmisija: Po svijetu sa Robertom Dacešinom

'''Еmisija: Po svijetu sa Robertom Dacešinom

• 18:55 Marketing