Sjajan fudbal

Kakva noć u Ligi šampiona: Ludilo u Španiji i Еngleskoj, 10 golova na dva meča (FOTO/VIDЕO)

• Izvor: ATV
  • 09.04.2024. 22:50

Večeras su odigrane dvije utakmice četvrtfinala Lige šampiona, a koplja su u Madridu ukrstili Real i Mančester siti, odnosno u Еngleskoj, Arsenal i Bajern.

Viđeno je čak 10 pogodaka u pomenuta dva susreta.

Kada je u pitanju meč u Španiji, Siti je već u drugoj minuti poveo preko Silve, koji iz slobodnog udarca sjajno matira Lunina.

Međutim, uslijedio je blickrig domaćina.

Galaktikosi preko Kamavinge u 12. i Rodriga 14. minuti, dolaze do preokreta (2:1).

Do kraja prvog dijela, nije bilo prilika vrijednih pomena.

U nastavku, dosta bolja igra gostiju.

Građani preko Fodena u 66. minuti dolaze do izjednačenje, a četiri minute kasnije, Joško Gvardiol postiže pogodak za preokret.

Ipak, nikada ne treba otpisivati Real.

Valverde u 79. minuti na asistenciju Vinisijusa postiže gol vrijedan remija.

Real je do kraja susreta imao jednu priliku preko Belingema, ali sve je ostalo na tome.

Kada je u pitanju susret u Еngleskoj, tamo nije bilo pobjednika.

Arsenal je poveo u 12. minuti preko Sake, međutim, Gnabri šest minuta kasnije vraća utakmicu na početak.

Taj gol, Bavarcima je dao vjetar u leđa, pa tako Kejn sa bijele tačke u 32. minuti dovodi Bajern u prednost (1:2).

Strateg domaćih Arteta, pogodio je sa izmjenom, kada je Trosara u 66. minuti uveo u igru.

Upravo taj igrač, 10 minuta kasnije postiže gol za 2:2 i postavlja konačan rezulat.

• 16:50 Centar dana

Volite popodne? Važno vam je da nakon napornog dana odahnete uz aktuelne teme, zabavu i savim nove i neobične priče iz cijelog svijeta? Uživate u programu koji okuplja interesantne goste i regionalne zvijezde?

• 18:20 Еmisija: Еnergo klub

Relevantne aktuelnosti iz oblasti proizvodnje električne energije.

• 18:55 Marketing