Premijer liga

Liverpul slavio protiv Aston Vile

• Izvor: ATV
  • 26.12.2022. 21:37

Jirgen Klop treći put zaredom postavio je dobro ekipu Liverpula koja je slavila protiv Aston Vile sa 3:1.

Meč za Liverpul je otpočeo Salah golom u petom minutu meča. Intenzivna igra ekipe Jirgena klopa nastavljena je i u 20. minutu kjada Matip postiže gol, ali VAR presuđuje da je postignut iz ofsajda.

Međutim, gosti iz Liverpula nisu dugo čekali. U 37. minutu na asistenciju Salaha Van Dajk postiže gol za 2:0 u gostima.

U drugom poluvremenu domaćini kreću ofanzivnije. Vatkins postiže gol koji VAR poništava, ali se popravlja u 59. minutu i smanjuje rezultat Liverpula.

Svu priču o mogućoj rezultatskoj promjeni na ovom meču završava Bačetić u 81. minutu kada postavlja konačnih 3:1 za Liverpul na gostovanju protiv Aston Vile.

Sa 18 bodova Aston Vila je na 12. poziciji na tabeli, dok je Liverpul vezao treću pobjedu za i dalje lošu šestu poziciju i 25 bodova.