Više nije kapiten

Nova sezona, isti Megvajer: Onana galamio na njega kao niko prije!

• 31.07.2023. 12:07

Mančester junajted izgubio je u prijateljskoj utakmici od Borusije Dortmund sa 3:2.

"Crveni đavoli" su poveli, ali su na kraju "Milioneri" slavili poslije preokreta. Osim golova, meč je obilježila i zanimljiva scena.

Naime, novopečeni golman Junajteda Andre Onana izvikao se na Herija Megvajera kao niko do sada.

Megvajer je ponovo napravio grešku, ali je srećom po njega kamerunski golman spasio gol svoje ekipe. No, nakon sjajne odbrane krenuo je vikati na Megvajera kao nijedan njegov saigrač prije.

Inače, Junajted je poveo preko Dioga Daloa u 24. minuti. Borusija je u finišu prvog dijela došla do preokreta.

Bližio se kraj prvog poluvremena, a onda je uslijedio blickrig "Milionera" Donijela Malena koji je pogađao u 43. i 44. minuti.

Junajted se vratiou 52. minuti, a konačnih 3:2 za Borusiju donio je Jusufa Mukoko u 71. minuti.

Podsjetimo, Megvajer od ove sezone više nije kapiten Mančester junajteda. Trener tima Erik Ten Hag je odlučio traku dodijeliti Bruni Fernandesu.

• 13:15 Agrar (R)

''Aktuelne priče iz svijeta domaće i regionalne poljoprivrede, teme posvećene domaćim proizvodima, uzgoju voća i povrća, ratarstvu i stočarstvu, kao i mnoštvo zlata vrijednih savjeta, te priče o vrijednim poljoprivrednicima, domaćinima, i plodovima njihovog rada

• 13:40 Teletrgovina