Kiks odbrane

Ovo se ne viđa često: Bruno Fernandes dao gol sa centra protiv Liverpula!

• 07.04.2024. 18:06

Fudbaleri Liverpula i Mančester junajteda igraju meč 32. kola Premijer lige, ujedno je ovo i najveći derbi engleskog fudbala, koji bi mogao da odluči mnogo toga u trci za titulu, a nakon sat vremena igre rezultat je 1:1.

Liverpul je bio mnogo bolji rival od samog starta utakmcie, što govori i o tome da nisu dopustili protivniku nijedan udarac u prvom poluvremenu, međutim, pravi šok se desio u 50. minutu meča.

Bio jednom jedan Ajaks: Velikan osramoćen u derbiju Holandije!

Luis Dijaz je u prvom poluvremenu donio prednost Redsima i činilo se tako da će ovo biti izuzetno laka utakmica, ali, nije tako mislio i Bruno Fernandes.

Džarel Kvansa, štoper Liverpula, dobio je loptu na svojoj polovini, htio je mirno da organizuje napad, kada je poželio da doda do svog kolege štopera, ali je izuzetno slabo dodao i ona je došla do Bruna Fernandesa. Bruno nije časio časa, šutirao je sa pola terena i postigao je prelijep gol, pošto je i golman Liverpula bio daleko od svoje linije.