Fudbaler Zvezde

Samo žuti karton - Krvnički start Dragovića o kojem bruji fudbalska javnost

• Izvor: Kurir
  • 02.11.2023. 12:12

Crvena zvezda i TSC podijelili su bodove na Marakani (1:1) u odloženoj utakmici 8. kola Superlige Srbije.

Veliki bod gostima donio je Ifet Đakovac u 91. minutu utakmice. Ovaj 25-godišnji napadač postao je junak utakmice, pošto je postigao gol za izjednačenje TSC u posljednjim minutima susreta, a malo je falilo da ga uopšte ne gledamo u završnici meča.

Naime, nekoliko minuta pre postignutog gola Đakovac je "preživio" stravičan start defanzivca Crvene zvezde Aleksandra Dragovića.

Dragović je krvnički sa dvije noge "pokupio" nesrećnog fudbalera gostujućeg tima, koji je samo pukom srećom u ovoj situaciji prošo bez teže povrede.

Zanimljivo, sudija Milan Mitić za ovaj divljački start pokazao je Dragoviću samo žuti karton. Ostao je pri prvobitnoj odluci i nakon konsultacije sa VAR sobom.