Vlahović deaktivirao Instagram

• Izvor: ATV
  • 13.04.2023. 15:30

Srpski napadač Dušan Vlahović je deaktivirao svoj Instagram profil.

Posljednji gol za Juventus, Vlahović je dao protiv Frajburga u Ligi Evrope 16. marta.

U dresu Srbije je postigao tri gola, ali je onda uslijedio novi problem po povratku u Torino.

Vlahović se nije pojavio na treningu Juventusa

Navijači često svoj bijes i frustraciju iznose na društvenim mrežama, pa je tako Dušan odlučio da to riješi na taj način.

Prvo je protiv Verone na terenu proveo samo 31 minut u trijumfu svog tima (1:0), pa je u Kupu Italije protiv Intera igrao 73 minuta, bez postignutog gola (1:1), a u subotu uveče je u porazu od Lacija (2:1) na terenu proveo 62 minuta.

Trener Masimilijano Alegri izveo ga je iz igre u momentima kada je njegov tim jurio gol i pokušao da izbjegne poraz.

Na ukupno 20 mečeva u Seriji A dao je osam golova.

Stanković grlio Vlahovića: Dušan prolazi kroz težak period

Zbog toga, naišao je na kritike navijača Stare dame, ali i pojedinih medija, pa se to navodi kao razlog zbog kojeg je srpski napadač deaktivirao Instagram.

“Nema više golova, nema više Instagrama”, osvanuo je naslov na Gazeta delo sport.

• 08:00 Еmisija: Agrar

Aktuelne priče iz svijeta domaće i regionalne poljoprivrede.

• 08:30 Еmisija: ATV jutro

Aktuelne teme, najnovije informacije i zanimljivosti iz zemlje i svijeta.

• 10:00 Autošop magazin

Za ljubitelje automobilizma, auto tržišta i najnovijih informacija o vašem ljubimcu.

• 10:30 Lovački saveti (R)

TV serijal "Lovački saveti" se bavi savetima za lovce i one koji bi to da postanu.

• 11:30 Еmisija: Agrar (R)

• 11:55 Vijesti