Masters u Parizu

Lajović u drugom kolu

• Izvor: Agencije
  • 31.10.2023. 13:47

Dušan Lajović prošao je u drugo kolo mastersa u Parizu poslije pobjede nad domaćim teniserom Bendžaminom Bonzijem poslije dva seta 7:5, 6:4.

Srpski teniser je poslije nešto malo manje od 90 minuta igre došao do trijumfa protiv Francuza sa kojim se nikada do sada nije sastajao.

Lajović će u drugom kolu igrati protiv Australijanca Aleksa De Minora.

Tri brejka smo vidjeli u prvom setu ovog meča, srećom po Lajovića on je napravio dva naspram Bonzija koji je samo jednom oduzeo servis Dušanu.

Na kraju je Lajović je uspio da dođe do prvog seta koji je dobio sa 7:5.

Drugi je bio sličan prvom samo je u ovom setu, Bonzi napravio prvi brejk, a Lajović uzvratio u sljedećem gemu istom mjerom. Uslijedio je period meča gdje nismo vidjeli brejkove, a presudan trenutak se desio u devetom gemu kada je srpski teniser ponovo napravio brejk poslije kojeg je servirao za pobjedu i tako je stigao do pobjede i plasmana u drugo kolo.

• 12:00 Teletrgovina