Liga Evrope

Zvezda sa prvog mjesta gazi u evropsko proljeće

• Izvor: ATV
  • 09.12.2021. 22:58

Fudbaleri Crvene zvezde kao prvi završili su grupnu fazu Lige Evrope nakon što su remijem sa Bragom (1:1) završili ovaj dio takmičenja.

Zvezdi je na ruku išao i remi Ludogoreca i Mitjilanda, koji su igrali bez golova.

Crveno-bijeli će tako direktno u osminu finala, dok će Brada u šesnaestinu finala Lige Evrope.

Mitjiland takmičenje u Evropi nastavlja u Ligi konferencija.

Nije dobro izgledaloza Zvezdu sredinom drugog poluvremena, jer je domaćin vodio golom Galena sa bijele tačke u 52. minutu - i to nakon velike greške Marka Gobeljića koji je u skoku igrao rukom!

Međutim, i Zvezda je sa bijele tačke pogodila, kada je Aleksandar Katai zatresao mrežu u 68. minutu za veliku radost. Prethodno je Radovan Pavkov izborio kazneni udarac - dobio je udarac u skoku!

Zvezda je grupnu fazu završila sa 11 osvojenih poena i ovom remijem osvojila je oko 2,5 miliona, Braga je ostala na drugom mjestu sa 10 bodova.

• 08:00 Еmisija: Agrar

Aktuelne priče iz svijeta domaće i regionalne poljoprivrede.

• 08:30 Еmisija: ATV jutro

Aktuelne teme, najnovije informacije i zanimljivosti iz zemlje i svijeta.

• 10:00 Autošop magazin

Za ljubitelje automobilizma, auto tržišta i najnovijih informacija o vašem ljubimcu.

• 10:30 Lovački saveti (R)

TV serijal "Lovački saveti" se bavi savetima za lovce i one koji bi to da postanu.

• 11:30 Еmisija: Agrar (R)

• 11:55 Vijesti