Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo

Het-trik Partizanovog bisera u pobjedi Srbije od 8:0

• 11.10.2019. 19:34

Omladinska fudbalska repretentacija Srbije ubjedljivo je savladala Litvaniju sa 8:0, u meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Najbolji pojedinac kod "orlića" bio je Lazar Pavlović, prvotimac Partizana, koji je postigao tri gola i zabilježio tri asistencije.

Poslije nerješenog ishoda u meču prvog kola sa Rumunijom (1:1), selekcija Srbija ušla je u meč sa Litvanijom kao veliki favorit i tu ulogu je opravdala već poslije prvih 45 minuta igre.

Ređali su se golovi i prilike pred golom Litvanaca i bilo je samo pitanje sa koliko razlike će "orlići" otići na odmor.

Gol razlika je, takođe, važna iz razloga što ona može odlučivati o putniku u elitnu rundu kvalifikacija.

U nastavku je selektor Ivan Jević izvršio nekoliko izmjena, jer Srbiju u poslednjem kolu očekuje važan duel sa Španijom koja je bila bolja od Rumunije (1:0).

Drugo poluvrijeme donijelo je još golova. Lazar Pavlović je treći put na ovom meču savladao litvanskog golmana, a Dostanić drugi put, u 90. minutu.

Za konačnih i veoma ubjedljivih 8:0 potrudio se Radmanovac u 92. minutu.

• 13:10 Еmisija: Narod priča (R)

Autorska putopisno-reportažna emisija novinarke Biljane Stokić.

• 13:40 Teletrgovina

Teletrgovina

• 13:55 Vijesti

Prvi pregled najvažnijih vijesti iz zemlje, regiona i svijeta svaki radni dan.

• 14:00 Еmisija: Ćirilica (R)

Provokativna pitanja i još provokativniji odgovori, bujica oprečnih stavova i reči, teorije i dokazi, neotkriveno – sve nosi urednički potpis Marića koji na interesantan način sučeljava različita mišljenja i ogoljava stvarnost.

• 16:10 Naša Srpska (R)

''Svakog ponedjeljka u 18 časova i 20 minuta u emisiji 'Naša Srpska' pogledajte aktuelne teme iz privrede, turizma, zdravlja, kulture i sporta iz svih krajeva naše zemlje.

• 16:30 Vijesti u 16:30