Đavoli slavili na Teatru snova

Mančester bolji i u drugom susretu sa Partizanom

• 07.11.2019. 22:43

Fudbaleri Partizana poraženi su večeras na Teatru snova od Mančestera rezultatom 3:0.

Izabranici Save Miloševića pružili su dosta slabašno izdanje protiv Đavola koji su ih u svakom segmentu igre nadigrali.

Na prvi pogodak se čekalo svega 22 minuta, kada Grinvud domaćina dovodi u vodstvo.

Jedanaest minuta kasnije, Marsijal povećava prednost Junajteda što je ujedno bio i rezultat prvih 45 minuta (2:0).

Nakon samo četiri minuta u nastavku, Rašford dovodi Mančester u vodstvo od 3:0, što će se ispostaviti i kao konačan rezultat.

Nakon ovog trijumfa Mančester Junajted je izbio na vrh tabele sa 10 bodova, AZ Alkmar ima osam na drugoj poziciji, a Partizan je ostao treći sa sedam bodova. Na začelju grupe “L” je Astana koja je bez bodova.

• 15:30 Serija: Krvavo cvijeće (12+)

Strasna ljubavna priča dvoje pojedinaca.

• 16:30 Vijesti u 16:30

Pregled najvažnijih vijesti iz zemlje, regiona i svijeta.

• 16:50 Centar dana

Volite popodne? Važno vam je da nakon napornog dana odahnete uz aktuelne teme, zabavu i savim nove i neobične priče iz cijelog svijeta? Uživate u programu koji okuplja interesantne goste i regionalne zvijezde?

• 18:20 Еmisija: Biznis klub

'‘Biznis klub’ novim konceptom približiće vam ekonomiju i pružiti vam relevantne aktuelnosti iz oblasti ekonomije i privrede, ispratiti ekonomska kretanja i trendove na globalnom nivou i istražiti njihov uticaj na rast i razvoj ekonomije u Srpskoj.

• 18:55 Marketing