Liga šampiona

Trijumf Ajaksa, remi Hefenhajma u Ukrajini

• 19.09.2018. 21:48

Fudbaleri Ajaksa pobjedili su u Amsterdamu AEK iz Atine 3:0 (0:0) na otvaranju E grupe Lige šampiona, uz odličnu igru srpskog reprezentativca Dušana Tadića.

Tadić je na "Johan Krojf" areni bio asistent za drugi gol mladog Donija van de Beka u 77. minutu odličnim centaršutem, između pogodaka Nikolasa Taljafika u 46. i 90.

Debitant u elitnom takmičenju Hofenhajm odigrao je 2:2 na gostovanju Šahtjoru u Harkovu u meču F grupe.

Nijemci su dva puta vodili, preko Florijana Griliša u 6. i Havarda Nordvajta u 38. minutu, a domaćin je stizao zahvaljujući pogocima Brazilaca Ismailija u 27. i Majkona u 81. minutu.

• 18:55 Marketing