Protiv Makabija

Čista emocija - Dječaci zaplakali kada je Naneli pogodio trojku, snimak koji obilazi svijet

• Izvor: ATV
  • 13.01.2024. 16:02

Košarkaši Partizana sinoć su, nakon istorijskog preokreta stigli do trijumfa na Makabijem u izuzento važnoj utakmici za crno-bijele u Еvroligi.

U jednom trenutku, izabranici Željka Obradovića imali su čak 24 poena zaostatka za timom iz Haife, a onda su se Beograđani digli iz pepela i potpuno deklasirali protivnika.

Kako su domaćini smanjivali prednost gostiju, tako se na tribinama delirijum širio.

Šta bi ovo? Partizan se vratio nakon -24 i uvjerljivo slavio!

Jedan od najinteresantnijih trenutaka na meču, zabilježen je sredinom treće četvrtine.

U trenutku kada Naneli smanjuje prednost gostiju na samo pet poena (51:56) u trećoj četvrtini, kamera je zabilježila zanimljiv trenutak na tribinama.

Naime, dva dječaka, koš Nanelija su toliko emotivno doživjeli da su prvo počeli da od radosti guraju jedan drugoga, a potom i da puste suzu radosnicu.