Premijer liga

Arsenal nastavio dobar niz, golijada na meču protiv Vatforda

• 06.03.2022. 17:21

Pravu golijadu u 28. kolu Premijer lige Engleske vidjeli smo na meču Vatforda i Arsenala, gdje su topdžije odnijele tri boda.

Preko Odegarda Arsenal stiže do prednosti već u petom minutu meča, ali Vatford odgovara u 11. minutu preko Cuchoa.

Već u 30 minutu Arsenal vraća prednost u meču, a precizan je Saka. Pobjedu Arsenalu donosi Martineli u 52. minutu kada postiže trći pogodak na meču za tim iz Londona, a konačan rezultat postavlja Sisoko u 87. minutu za konačnih 2:3.

Arsenal se sa dvije utakmice manje nalazi na četvrtom mjestu sa 48 bodova. Iza njega je Junajted sa 47 bodova.

Vatford opslije 27 odigranih mečeva 19. na tabeli sa isto toliko bodova. Imaju najgoru gol razliku i čak 18 poraza.

(Foto:Tanjug-AP/Matt Dunham)

• 12:40 Телетрговина

• 12:55 Емисија: На ивици терена (Р)

''Наши 'златни момци' Андреј Кнежевић и Иван Драгичевић и у новој сезони емисије 'На ивици терена' упознаће вас са искуствима играча, њиховим циљевима, жељама, и приближити вам живот великих српских спортиста који су се већ уписали у историју највећих европских клубова.

• 13:30 Емисија: Енерго клуб (Р)

''Гдје на једном мјесту добити информације из енергетике, како глобалне, а тако и домаће?

• 13:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 14:00 Телетрговина

• 14:15 Серија: Ко те шиша (Р)

''Хумористична хрватска серија 'Ко те шиша' прати Жигмунда, власника старомодног фризерског салона 'Салон за господу' и Божицу, власницу модерног салона за даме 'Колет', који се налазе један прекопута, на једном загребачком тргу, а дијели их само кафаница 'При Таубеку'.