LaLiga

Atletiko ponovo izgubio, četvrti put zaredom

• Извор: Б92
  • 22.12.2021. 21:30

U zaostaloj utakmici 9. kola španske LaLige Granada je na svom "Los Karmenesu" nadigrala Atletiko Madrid i slavila trijumf rezultatom 2:1 (1:1).

"Jorgandžije" su imale ulogu blagog favorita i u skladu sa njom su već u 2. minutu poveli golom Žoao Feliksa.

Međutim, već u 17. minutu na semaforu je bilo 1:1, pošto je napadač Darvin Mačis poslao neodbranjiv udarac uz desnu stativu.

U finišu prvog poluvremena je poništen gol Feliksa, a u 61. minutu je isti igrač imao dobru priliku za novi gol.

U istom minutu, već u sljedećem napadu, stigla je kazna preko Horhea Moline koji je doneo preokret, nakon što je VAR potvrdio validnost gola.

Do kraja se Granada uspješno odbranila, a najbolje prilike za izjednačenje Madriđana propustili su Anhel Korea i Mateus Kunja u 83. i 90. minutu.

• 18:55 Маркетинг