LaLiga

Barsa pregazila Valensiju

• Извор: Б92
  • 20.02.2022. 18:32

Fudbaleri Barselone ubjedljivo su savladali Valensiju na "Mestalji" rezultatom 4:1, u okviru 25. kola LaLige.

Blaugrana je pobjedu osigurala već u prvom poluvremenu, kada su u roku od 15 minuta postigli čak tri gola.

Dva je dao Pjer-Emerik Obamejang, najpre u 23. minutu, a onda i u 38, kada mu nije bilo teško da u prazan gol ubaci loptu poslije dobre akcije Albe i Gavija.

U strijelce se u prvom dijelu meča upisao i Frenk de Jong, koji je u 32. minutu preciznim udarcem savladao Mamardašvilija.

Potpunu katastrofu spriječio je Karlos Soler, koji je glavom u 53. minutu prevario Ter Štegena poslije centaršuta Gila.

Samo deset minuta kasnije Pedri je najlepšim golom na meču stavio tačku na ovaj duel. Bio je to sjajan udarac izvan šesnaesterca pod prečku.

Barsa se vratila na četvrtu poziciju na tabeli, imaju 42 boda, baš koliko i madridski Atletiko. Lider Real im beži čak 15 bodova.

Valensija je u jako lošoj formi, za pobjedu u ligi ne zna od posljednjih sedam utakmica. Tačno od 20. decembra, kada su slavili nad Levanteom.

(Foto: Tanjug-AP/Alberto Saiz)

• 20:00 Лутрија РС, Лото

Пренос извлачења добитних комбинације игре на срећу Лото 7/39 Лутрије Републике Српске.

• 20:10 Емисија: Досије

''Емисија која је дуги низ година дио нашег програма, 'Досије', расвијетљава догађаје у које мало ко смије да завири, проговора о актуелним темама о којима се ћути, распакује чињенице случајева злочина, криминала и корупције, на сасвим нови начин, прецизно попут вјештака.

• 20:45 Серија: Од јутра до сутра

'''' 'Од јутра до сутра' у режији Михајла Вукобратовића заправо је адаптација аргентиске серије 'Успјешни Пелсови', и прати живот иза и испред камера омиљеног ТВ пара, Срне и Марка.

• 21:30 Серија: Ко те шиша

'Хумористична хрватска серија 'Ко те шиша' прати Жигмунда, власника старомодног фризерског салона 'Салон за господу' и Божицу, власницу модерног салона за даме 'Колет', који се налазе један прекопута, на једном загребачком тргу, а дијели их само кафаница 'При Таубеку'.

• 22:05 Вечерње вијести

Преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 22:20 Серија: Ел Чапо (16+)

''Прича о озлоглашеном нарко босу, једном од најопаснијих и крволочнијих мафијаша.