Premijer liga BiH

Borac i Radnik remizirali

• 28.11.2021. 14:07

Fudbaleri banjalučkog Borca danas su odigrali neriješeno 1:1 protiv Radnika u Bijeljini u okviru 18. kola Premijer lige BiH.

Nemanja Miljanović je na teren Gradskog stadiona u Bijeljini izveo sljedeći sastav:

Ćetković, Vojnović, Ćorić, Bošnjak, Kujundžić, Donald, Begić, Meleg, Subić, Kulašin i Lukić.

Na klupi su:

Pavlović, Milojević, Drča, Erić, Čavić, Živković, Jotić, Moraitis.

Poznat je sastav Radnika. Evo za kojih 11 se odlučio Milenko Radić: Hodžić, Šubert, Nikić, Sušić, Vasić, Motika, Blagojević, Ristanović, Došlo, Pantelić, Todorov

Banjalučani se nalaze na četvrtoj poziciji prije ovog susreta, dok su Bijeljinci posljednjeplasirani tim na tabeli.

Tekstualni prenos meča:

DRUGO PLUVRIJEME

Kraj utakmice

90' Mogao je Pantelić ponovo da riješi ovaj meč, ponovo je bio jedan na jedan sa Ćetkovićem, matirao je golmana Borca ali je lopta pogodila stativu!

86' GOOOL Borac je izjednačio protiv Radnika! Moraitis je spustio loptu, Nikić je promašio, a Lukić poslao u mrežu za izjednačenje 1:1

84' Minut kasnije i Moraitis je neprecizan.

83' Milojević glavom nakon prekida, nema opasnosti po gol Radnika.

75' - Kulašin je centrirao, a Živković skočio i šutirao glavom, međutim, lopta odlazi pored gola

72' - Meleg je dobro šutirao iz slobodnjaka iskosa sa desne strane, Hodžić dobro boksuje loptu

62' Radnik sigurno čuva vođstvo.

55 ' GOOOL Radnik vodi golom Pantelića. On je nakon akcije sa Blagojevićem šutirao i matirao Ćetkovića za vođstvo Radnika od 1:0.

52 ' Borac je aktivniji i u nastavku meča. Nema još uvijek pravih šansi. Meleg nije najbolje izveo slobodan udarac sa 25 metara, pogodio je živi zid, a na kraju Kujundžić poslao loptu daleko od gola

48' Pritisak Borca u uvodnim minutama drugog dijela.

46' Počelo je drugo poluvrijeme. Umjesto Došle na terenu je Urošević.

PRVO POLUVRIJEME

45'+3 Kraj prvog poluvremena u Bijeljini. Borac i Radnik bez golova na poluvremenu.

45' Žuti karton za Ćorića.

38' Velika šansa za Borac. Lukić pogađa prečku nakon fantastičnog udarca sa 20-ak metara.

32' Stopostotna šansa za Šuberta. Motika je probio po desnoj strani nakon kontre, a defanzivac Radnika se našao u odličnoj prilici, međutim malo je oklijevao i njegov pokušaj sa sedam, osam metara je Ćorić nekako izblokirao.

30' Nakon pola sata igre mreže i dalje miruju.

25'  Brzu akciju Radnika udarcem je završio Motika, ali je njegov šut sa ivice šesnaesterca odbranio Ćetković.

20' Blagojević (Radnik) je dobio žuti karton zbog prigovora sudiji.

15' I pored otvorene igre nakon 15 minuta igre na stadionu u Bijeljini nema većih uzbuđenja.

13' Vasić spašava domaće. Odličan centaršut Ćorića u šesnaesterac, Vasić je izblokirao ispred Subića i izbacio u korner. Dva udarca iz ugla izveli su Banjalučani, ali nisu uspjeli da ugroze Hodžića.

10' Nakon deset minuta igre otvoreno se igra na obje strane.

5' Izblokiran udarac Pantelića. Ćetković to bez problema hvata.

2' Šut Melega iz slobodnog udarca brani Hodžić.

1' Sa malim zakašnjenjem počeo je i duel u Bijeljini.