Rezultat 27:19

Česi ubjedljivo porazili rukometaše BiH na EP

• Извор: Агенције
  • 15.01.2022. 20:04

Rukometna reprezentacija BiH doživjela je poraz od Češke u meču 2. kola Evropskog prvenstva rezultatom 27:19.

Česi su puno bolje otvorili meč i već nakon nepunih 10 minuta imali prednost od pet golova.

Za razliku od prvog, na početku drugog poluvremena naši igrači su znali odgovoriti na golove Češke pa su tako Herceg i Vranješ držali bh. tim u igri, iako su opet lagano primali golove. Dragnića je u 35. minuti pogodio za 14:12 i tada je bilo jasno da igrači BiH u ovom meču mogu doći do dobrog rezultata.

Međutim, na scenu je stupio sjajni Klima, za kojeg rukometaši BiH nisu imali rješenje i koji je faktički sam odlučio ovu utakmicu i u 52. minuti Češku odveo na nedostižnih pet golova.

Nakon toga su Česi mirno priveli meč kraju i na kraju upisali ubjedljivu pobjedu od 27:19.

Naredni meč rukometaši BiH igraju za dva dana protiv Španije, a taj susret se igra u 18 sati.

• 11:15 Телетрговина

• 11:30 Емисија: Аграр (Р)

Актуелне приче из свијета домаће и регионалне пољопривреде.

• 11:55 Вијести

• 12:00 Телетрговина

• 12:15 Аутошоп магазин (Р)

За љубитеље аутомобилизма, ауто тржишта и најновијих информација о вашем љубимцу.

• 12:40 Емисија: Народ прича (Р)

Ауторска путописно-репортажна емисија новинарке Биљане Стокић.