Evroliga

Debakl Đorđevićevog Fenera: Dali samo 3 poena za četvrtinu

• Извор: Агенције
  • 12.11.2021. 21:51

Košarkaši Olimpije iz Milana deklasirali su Fenerbahče u Istanbulu rezultatom 68:43, u utakmici devetog kola Evrolige.

Meč je bio riješen poslije prvih 10 minuta igre, tokom kojih su domaći postigli samo tri poena.

Naredni kvartal riješili su u svoju korist izabranici Aleksandra Đorđevića, ali su početkom drugog poluvremena opet pali.

Olimpija je treću četvrtinu dobila sa 25:9 i tako u potpunosti ubila nadu Fenera da nešto može da uradi – ako je ona uopšte i postojala.

Domaći su u posljednjoj četvrtini dozvolili Olimpiji tek šest poena i tako koliko-toliko ublažili ovaj poraz.

Tim Etorea Mesine je siguran na čelu elitnog takmičenja sa skorom 8-1, dok je Fener ostao u drugoj polovini tabele, sa učinkom 3-6, koliko imaju i Bajern, Efes, Alba i Baskonija.

Goste je do pobjede u Istanbulu predvodio Šilds sa 13 poena, Datome je dodao 11, Hol devet, baš koliko je dao i Mitoglu, koji je imao i šest skokova.

Kod Fenerbahčea jedini dvocifren bio je Pjerija sa 12 poena. Marko Gudurić je odigrao petnaestak minuta i postigao jednu trojku iz pet pokušaja.

• 23:20 Муззик топ 20

Музичари без "повратне спреге" (феедбацка) остају дезорјентисани и демотивисани, зато се показала потреба за емисијом као што је Муззик топ 20, која се садржајно наслања на легендарне емисије као што је био Хит месеца осамдесетих година прошлох века, кроз које су стасавали млади редитељи и други визуелни уметници док су често још као студенти режирали своје прве радове.

• 00:30 Ноћни програм