Nije se nadao porazu

Englez istetovirao trofej prije finala pa nasmijao porodicu i milione Italijana

• Извор: Аваз
  • 12.07.2021. 22:49

Prije utakmice finala Eura, engleski navijači bili su uvjereni u pobjedu protiv Italije i veliko slavlje poslije utakmice.

Neki su išli tako daleko da su nekoliko dana prije finala počeli tetovirati tijelo u znaku Eura i osvojenog naslova, a jedan je napravio pravo umjetničko djelo na svojoj na nozi.

On je istetovirao pobjednički pehar s poznatom krilaticom "It´s coming home" koja znači povratak titule u Englesku, kolijevku fudbala.

Poslije finala u kojem su nakon boljeg izvođenja penala slavili Italijani s 3:2 (nakon 120 minuta bilo 1:1) ovom navijaču sigurno nije bilo dobro, a razočarenje, što porazom što tetovažom, bilo je na vrhuncu.

• 07:00 Емисија: АТВ јутро

Сваког радног дана од 6 часова и 55 минута и викендом од 8 часова и 30 минута очекују вас актуелне теме, најновије информације и занимљивости.

• 09:00 Серија: Крваво цвијеће (Р)

Страсна љубавна прича двоје појединаца.

• 10:00 Телетрговина

• 10:15 Ловачки савети

ТВ серијал "Ловачки савети" се бави саветима за ловце и оне који би то да постану.

• 10:40 Телетрговина

• 10:55 Серија: Истине и лажи (12+) (Р)

''''''''''Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.