Premijer liga

Arsenal potvrdio prvo mjesto na tabeli protiv Vest Hema

• 26.12.2022. 22:59

Arsenal je preokrenuo rezultat i savladao Vest Hem u okviru 17. kola Premijer lige Engleske čime su ojačali svoje prvo mjesto na tabeli sa 40 bodova.

Arsenal je krenuo dobro, ali gol Sake iz petog minuta je poništen upotrebom VAR-a, u pitanju je bio ofsajd.

Vest Hem je krenuo ofanzivno i dobio penal u 27. minutu. Precizan je bio Benrahma sa bijele tačke. S tim rezultatom otišlo se na pauzu.

Po startu drugog poluvremena uslijedila je redaljka Arsenala. Prvo je Saka potvrdio svoj kvalitet pa sada bez problema upisao gol u 53. minutu meča za 1:1, a pet minuta poslije njega na asistenciju Džake preokrenuo Martinel.

Konačnih 3:1 za Arsenal u Londonu postavlja Nketiah u 69. minutu.

Arsenal nakon 15 odigranih utakmica ima 40 bodova i lider je na tabeli, dok je Vest Hem 16. na tabeli sa 14 bodova i jednim odigranim mečom više.

(Foto: Tanjug-AP/David Cliff)

• 10:40 Телетрговина

• 10:55 Серија: Истине и лажи (12+) (Р)

''''''''''Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.

• 11:40 Телетрговина

• 11:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 12:00 Телетрговина

• 12:15 Емисија: Путуј, пробај, заволи (Р)

'''Путуј, пробај, заволи са Лазаром' откриће вам чари туризма и гастрономије широм Републике Српске и одвешће вас на позната, мање позната, па чак и сасвим непозната мјеста.