Premijer liga BiH

Borac poražen od Zrinjskog u Banjaluci

• 08.04.2023. 18:19

Fudbaleri banjalučkog Borca poraženi su u derbiju 25. kola Premijer lige BiH na svom terenu od ekipe Zrinjskog rezultatom 0:3 (0:1).

Drugo poluvrijeme

90' - Kraj utakmice. Borac-Zrinjski (0:3)

86' - Zrinjski postiže treći gol! Stijelac je Sabljić

71' - Centaršut Tatara iz kornera, Lazić hvata polu-volej, ali golman gostiju siguran

64' - Gol! Zrinjski duplira prednost. Siguran sa bijele tačke bio je Nemanja Bilbija

63' - Dojčinović ruši Ćužea. Penal za Zrinjski

62' - Gužva pred golom Zrinjskog. Nova šansa za Tatara koji maši loptu

56' - Šansa za crveno-plave. Dobar prodor po lijevoj strani ali na Subićevu povratnu loptu niko ne prati

52' - Tatar pada u šesnaestercu Mostaraca, domaćin traži udarac sa bijele tačke, glavni arbitar Bilbija odmahuje rukom

50' - Pet minuta igre u drugom dijelu, bez prevelikih uzbuđenja

46' - Sa centra kreće Borac

Prvo poluvrijeme

45' - Kraj prvog poluvremena, Borac - Zrinjski 0:1

38' - Borac prebacio igru na polovinu protivnika

28' - Prilika za domaćina. Tatar je centrirao, Mrkaić najviši u skoku, šutira glavom ali pravo u dobro postavljenog Marića

25' Gol! Ćuže se sjajno oslobodio čuvara i sa 20 metara pogodio rašlje gola Borca. Zrinjski vodi u Banjaluci

19' - Ćuže je centrirao, Stanić pokušava glavom ali lopta ide malo pored stative gola domaćina

10' - Polu-šansa za Borac. Nakon centaršuta Tatara, defanzivac gostiju skreće loptu u korner

5' Bez većih uzbuđenja na otvaranju meča

1' - Prvi sa centra kreće Zrinjski

Sastavi

Borac: Ćetković, Mrkaić, Pišek, Predragović, Vojnović, Subić, Lazić, Kulašin, Tatar, Dojčinović, Piščević. Trener: Vinko Marinović.

Zrinjski: Marić, Barišić, Ćorluka, Zlomislić, Ivančić, Ćuže, Jakovljević, Prskalo, Stanić, Memija i Bilbija. Trener: Krunoslav Rendulić.

(Foto: Nikola Kulaga)

• 16:30 Вијести у 16:30

Преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 16:50 Центар дана

Волите поподне? Важно вам је да након напорног дана одахнете уз актуелне теме, забаву и савим нове и необичне приче из цијелог свијета? Уживате у програму који окупља интересантне госте и регионалне звијезде?

• 18:20 Емисија: Бизнис клуб

'‘Бизнис клуб’ новим концептом приближиће вам економију и пружити вам релевантне актуелности из области економије и привреде, испратити економска кретања и трендове на глобалном нивоу и истражити њихов утицај на раст и развој економије у Српској.

• 18:55 Маркетинг