Premijer liga BiH

Borac i Zrinjski remizirali u Banjaluci (FOTO)

• Извор: АТВ
  • 09.04.2022. 16:38

Fudbaleri banjalučkog Borca remizirali su u derbiju 25. kola Premijer lige BiH sa ekipom Zrinjskog rezultatom 1:1 (1:1).

Kraj: REMI BORCA I ZRINJSKOG

POČELO JE DRUGO POLUVRIJEME:

75. minut - Pokušao je Bilbija ali lopta ide daleko preko gola.

69. minut - Isključene na klupi gostiju. Zbog prigovora, pomoćni trener Salatović dobio je crveni karton.

65. minut - Dobar pokušaj Ajaza sa distance, lopta ide tik pored stative golmana gostiju.

62. minut - Zrinjski ponovo prijeti. Savićev šut, Ćetković skreće u korner.

49. minut - Nova prilika za goste. Pokušao je Jukić, ali Ćetković skreće loptu u korner.

POLUVRIJEME: BORAC - ZRINJSKI 1:1

42. minut - Blokiran Bilbija, pa šansa i za Memiju. Ostaje 1:1.

38. minut - Sjajna prilika za Mostarce. Jukić pogađa stativu gola Borca.

25. minut - Prednost crveno-plavih trajala je sedam minuta. Lukić nakon greške odbrane domaćih dovodi Zrinjski do izjednačenja.

19. minut - Bilbija u nastavku prijeti golu domaćina.

18. minut - Borac vodi u Banjaluci. Lukić pogađa mrežu Plemića nakon asistencije Ajaza.

14. minut - Nova prilika za goste iz Mostara. Barišić nakon kornera šalje loptu glavom preko gola Borca.

2. minut - Sjajna prilika za goste. Bašić šutira sa ivice šesnaesterca, ali Ćetković je siguran.

Utakmica je počela u 17 sati, a Tomislav Ivković i Sergej Jakirović izveli su sljedeće sastave:

Borac: Ćetković, Ćorić, Begić, Donald, Vojnović, Subić, Lukić, Meleg, Ayaz, Milojević, Vušurović.

Zrinjski: Čondrić, Barišić, Ćorluka, Jukić, Bašić, Savić, Jakovljević, Janković, Memija, Tičinović, Bilbija.