Mančester upisao rami

Haland uz promašaj karijere uskratio Siti prve pozicije

• 18.02.2023. 18:37

Mančester siti remizirao je sa Notingem Forestom (1:1) zbog čega će ostati na drugoj poziciji tabele.

Gosti su do prednosti stigli fantastičnim golom Barnarda Silve u 41. minutu meča, a za remi gađa Vud u 84. minutu meča.

Ipak, više od ovog remija Sitija prepričavaće se nevjerovatan promašaj daleko najboljeg strijelca lige Halanda.

On je u 68. minutu meča iz dva pokušaja propustio čist gol. Prvo je pogodio prečku, a onda dočekao odbijenu loptu i poslao je daleko iznad gola.

Haladu je ovo sigurno najbizarniji promašaj, s obzirom da je do sada postigao 26 golova u ligi, a odmah iza njega je Hari Kejn sa 17 golova.

Rezultati uživo su nakon gola Silve stavili Siti na prvu poziciju tabele gdje je dijelio bodove sa Arsenalom, ali u Londonu duplo slavlje nakon remija zbog kojeg Mančester ide na drugu poziciju.

(Foto: Tanjug-AP/Rui Vieira)

• 10:40 Телетрговина

• 10:55 Серија