Још један Ембапе дебитовао за ПСЖ

• Извор: Агенције
  • 21.12.2023. 09:26

ПСЖ је побиједио Мета резултатом 3:1 у 17. колу француског првенства.

Француски првак је на Парку принчева тек у другом полувремену сломио противника.

Витиња је довео ПСЖ у предност у 49. минуту, да би Килијан Ембапе у 61. повисио на 2:0.

Матје Удол је голом у 72. минуту вратио наду гостима, али Ембапе је другим голом на утакмици у 83. минути разријешио све недоумице око побједника.

Слетјела голфом са пута и погинула на мјесту

На крају утакмице тренер ПСЖ-а Луис Енрике дао је шансу Итану Ембапеу, 16-годишњем млађем брату пуно познатијег Килијана.

Итан игра на позицији задњег и централног везног, а Килијан и он стигли су у ПСЖ отприлике у исто вријеме, прије шест година.

Итан је већ са 16 година незамјењив играч у јуниорској екипи ПСЖ-а, у којој је од првог минута започео све утакмице у Лиги шампиона младих ове сезоне.

• 09:00 Серија: Крваво цвијеће (Р)

Страсна љубавна прича двоје појединаца.

• 10:00 Телетрговина

• 10:15 Ловачки савети

ТВ серијал "Ловачки савети" се бави саветима за ловце и оне који би то да постану.

• 10:40 Телетрговина

• 10:55 Серија: Истине и лажи (12+)

Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.

• 11:40 Телетрговина