Srpski fudbaler

Joveljić nastavio golgeterski niz

• Извор: Агенције
  • 04.08.2022. 11:18

Srpski fudbaler Dejan Joveljić blista ove sezone u dresu Los Anđeles Galaskija, a sjajnu formu je potvrdio novim golom.

To znači da je na posljednjih 13 utakmica postigao čak 11 pogodaka.

Ovoga puta je bio strijelac prvog gola na meču sa meksičkom Gvadalaharom, popularnim Čivasom, u okviru "Leagues Cup" takmičenja u kom je njegov tim slavio rezultatom 2:0.

Igrao se 28. minut kada je Efren Alvares izveo korner, a nekadašnji fudbaler Crvene zvezde se prikrao i nogom sproveo loptu u mrežu. To je bio njegov 11 gol na 23 meča.

Konačan rezultat je postavio 19-godišnji Džonatan Peres u 62. minutu, te su tako u oba gola protiv tima iz otadžbine učestvovali Meksikanci.

Joveljić i družina se sada okreću nastupu u MLS ligi gdje im predstoji gostovanje Kanzas sitiju.

(FOTO: Tanjug/AP)

• 12:00 Телетрговина

• 12:15 Бизнис клуб (Р)

''‘Бизнис клуб’ новим концептом приближиће вам економију и пружити вам релевантне актуелности из области економије и привреде, испратити економска кретања и трендове на глобалном нивоу и истражити њихов утицај на раст и развој економије у Српској.

• 12:40 Телетрговина

• 12:55 Емисија: Имате ријеч са Милијаном Кос (Р)

'Имате ријеч са Милијаном Кос', емисија главне и одговорне уреднице информативног програма, даће прилику ријечима да стигну до вас.

• 13:55 Вијести

• 14:00 Телетрговина