Лига шампиона

Кејн пресудио Лацију, ПСЖ без проблема иде даље

• 05.03.2024. 22:57

Хари Кејн је звијезда и вечерашњег издања Бајерна који је у Минхену са 3:0 савладао Лацио и тако наставио европско такмичење.

Лацио је у Минхен стигао са голом предности из Рима, али мало ко је вјеровао да ће успјети избацити Бајерн из Лиге шампиона и пласирати се у четвртфинале.

Снове Италијана срушио је Хари Кејн који погађа у 38. минуту меча. Одмах за њим, на 2:0 повећава Томас Милер на асистенцију Де Лихта и поставља резултат у првом полувремену.

Тачку на меч ставио је Кејн у 66 минуту када на асистенцију Санеа поставља коначних 3:0.

Није било изненађења ни у Шпанији гдје је пролазак даље потврдио ПСЖ. Реал Сосиједад је успио у самом финишу да постигне почасни гол, а са два гола у мечу четвртфинале ПСЖ-у обезбиједио је Ембапе.

Бајерн и ПСЖ су први учесници четвртфинала Лиге шампиона.

• 08:00 Емисија: Аграр

Актуелне приче из свијета домаће и регионалне пољопривреде.

• 08:30 Емисија: АТВ јутро

Актуелне теме, најновије информације и занимљивости из земље и свијета.

• 10:00 Серија: Истине и лажи (12+)

Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.

• 11:00 Кето кухињица

Ужине или комплетни оборци прилагођени кето исхрани са ниским удјелом угљених хидрата.

• 11:15 Телетрговина

• 11:30 Емисија: Аграр (Р)