Primera

Kraj je kad Belingem kaže: Real upisao i četvrti trijumf

• Извор: Агенције
  • 02.09.2023. 18:38

Fudbaleri Real Madrida pobijedili su ekipu Hetafea rezultatom 2:1 u četvrtom kolu La Lige.

Heroj je ponovo bio Džud Belingem koji je postigao pobjedonosni pogodak u posljednjim trenucima utakmice.

Za tim Hetafea po 90 minuta odigrali su Stefan Mitrović i Nemanja Maksimović koji su se lavovski borili, ali nisu izdržali pakleni ritam Real Madrida.

Već u 11. minutu Hetafe je poveo, Borha Majoral je iskoristio lošu postavku odbrane Reala i obišao Kepu i pogodio za 0:1.

Real je nastavio da dominira, Belingem je bio najopasniji, Englez je čak i iznudio penal koji je poništen poslije asistencije iz VAR sobe.

Iako je Real dominirao, teško je dolazio do pravih šansi, jer je poznato koliko je Hetafe defanzivno tvrda ekipa.

Stoga je Karlo Anćeloti odmah na poluvremenu uveo Krosa i Naća. U 47. minutu Real je uspio da izjednači pošto je Hoselu pokupio loše izbijenu loptu za 1:1.

Real je krenuo na sve ili ništa, Kros je imao dva opasna šuta, potom je Hoselu imao novu priliku, ali je odličan bio golman Sorija.

Uslijedile su viktorije pred golom Hetafea, a golman Sorija je prvi put pogriješio, ispustio je loptu poslije šuta Vaskeza, a na pravom mjestu bio je Belingem koji je samo ubacio loptu u praznu mrežu za 2:1.

(Izvor: Sportske net)

• 21:00 Серија: Насљедници (12+)

''Данска серија 'Насљедници', отвара причу о породици познате и ексцентричне умјетнице, Веронике, која након смрти своју дјецу ставља на велики испит живота. Гро, Фредерик и Емил очекују праведну подјелу имања, но све што је мајка имала, оставља ванбрачој ћерци Сигне.

• 22:00 Филм