Наставља се катастрофа Партизана: Реми у Крушевцу

• 08.05.2024. 18:00

Фудбалери Напретка и Партизана ремизирали су у Крушевцу резултатом 3:3 (2:1).

Гости из Београда добро су отворили сусрет.

На први погодак чекало се свега шест минута, када је Филиповић, након центаршута из корнера Антића, лопту главом скренуо у мрежу домаћина за 0:1.

Након тога, креће потпуна доминација Крушевљана.

Играо се 19. минут када Мајдавец погађа за поравнање, а седам минута касније, Бастајић за преокрет домаћина.

На предах се одлази са резултатом 2:1.

У наставку, Крушевљани први стижу до поготка.

Мајдавец у 51. минути погађа за великих 3:1.

И када се чинило да ће домаћину припасти читав плијен, десио се шок.

Резервиста Јанковић и 80. минути погађа за 3:2, а девет минута касније, у стријелце се уписује Захид, који доноси изједначење гостима, а испоставиће да поставља и коначан резултат (3:3).

До краја меча, није било прилика вриједних помена.

• 23:20 Муззик топ 20

Музичари без "повратне спреге" (феедбацка) остају дезорјентисани и демотивисани, зато се показала потреба за емисијом као што је Муззик топ 20, која се садржајно наслања на легендарне емисије као што је био Хит месеца осамдесетих година прошлох века, кроз које су стасавали млади редитељи и други визуелни уметници док су често још као студенти режирали своје прве радове.

• 00:30 Ноћни програм