Седмо коло

Одличан деби Огњена Врањеша: Чукарички срушио Црвену звезду

• 16.09.2023. 20:29

Фудбалери Чукаричког савладали су Црвену звезду са 2:1 у седмој рунди суперлигашког каравана Србије.

Пун допринос великој побједи дао је и бањалучки фудбалер Огњен Врањеш који је дебитовао за Чукарички, а деведесет и кусур минута командовао је одбраном екипе са Бановог брда.

Чукарички је повео у 23. минуту голом Младена Доцића са бијеле тачке, а поравнање Црвеној звезди, на отварању другог полувремена, са пенала доноси Жан Филип Красо.

Чукарички је, ипак, успио да стигне до три бода, а гол вриједан побједе постигао је Сандеј Адетунџи који је на сјајан начин матирао Блазера.

Црвена звезда је уписала свој други првенствени пораз, а уједно је направила лошу увертиру за гостовање Манчестер Ситију у првом колу Лиге шампиона.

• 23:00 Серија: Ред Рок (16+) (Р)

Серија: Ред Рок (16+) (Р)